+380739001199

Перспективні акумулятори

Справжній новий прорив у автомобільній промисловості настане тоді, коли акумулятори будуть коштувати менше, заряджатись швидше, а також збільшаться в ємності при невеликих розмірах. Це розуміють виробники у всьому світі та продовжують інвестувати у перспективні розробки.

Компанія LeoDrive пропонує прокат у Львові сучасних кросоверів з гібридною силовою установкою. Зателефонуйте або завітайте до нас замість шукати оренду авто по оголошеннях.


Поява нового покоління батарей пришвидшить інтервенцію гібридних та електричних автомобілів, які за прогнозами в досяжному майбутньому мають майже повністю витіснити класичні транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння.

 

  • Алюмінієві батареї


Алюмінієві елементи живлення можуть бути менш шкідливими для навколишнього середовища. Щоб реалізувати можливість створення таких акумуляторів спеціалісти з університетів Франції та Нової Зеландії працюють над розробкою необхідних електролітів. Найцікавіше те, що науковці обіцяють виробляти електроліт на рослинній основі. У випадку досягнення мети технологія стане чудовою альтернативою. Такі вироби були б нетоксичними, незаймистими та дешевими, адже алюміній - один з найпоширеніших металів на Землі.

 

  • Молібден та сірка


Спеціалісти з університету Техасу працюють над тим, щоб підвищити ефективність та екологічність використання літієвих акумуляторів. Літій-сірчані елементи дешевші у виготовленні, мають більшу ємність та меншу вагу. Разом з тим, сірка – поганий провідник, а електроди з неї руйнуються під час зарядки. Дослідники встановили, що при додаванні молібдену сірчані електроди отримують нормальну провідність та стають значно міцнішими. На даному етапі працюють над повним усуненням побічних реакцій та над підготовкою технології до комерційного використання.

 

Перспективні акумулятори -2

 

  • Перевинайти акумулятор?


Дослідники зі Швейцарії планують повністю замінити матеріали, які використовуються в електроліті та електродах. Нітрид титану – керамічний матеріал, який демонструє високу електропровідність та потенційно може стати заміною електролітам на основі літію. Такий електроліт легко виготовляти. Графіт у якості матеріалу для електродів планують замінити більш доступним поліпіреном. Та основна перевага полягає навіть не у самих матеріалах, а у можливості впливати на їх властивості. Поєднання нітриду титану і поліпірену дозволяє створювати так звані "мішечкові комірки" – акумулятори у гнучкій плівці.

 

  • Сульфідні електроди


В Університеті Центральної Флориди розробили батарею з новим типом електрода. Він демонструє чудову провідність, стабільний при високих температурах та дешевий у виготовленні. Він здатен здешевити елементи живлення та подовжити термін їхньої служби. Дослідники стверджують, що такий акумулятор здатен відпрацювати тисячу циклів перезарядки взагалі без погіршення якості. У їх моделі традиційний катод замінений тонко плівковим сплавом сульфіду нікелю та сульфіду заліза.

 

  • Оптимізація технології


Американський стартап під назвою 24М розробив спосіб, за допомогою якого електроліт можна використовувати в якості розчинника для нанесення активної речовини. Це означає, що більше немає потреби в покритті, сушці або відновленні розчинника, що робить процес набагато швидшим, дешевшим і менш дорогим. Як результат – витрати на виробництво акумуляторних батарей зменшуються на 20-50%, а їх характеристики навіть дещо покращуються.

 

Перспективні акумулятори -3

 

  • Швидкість перезарядки


Тим часом німецькі автовиробники зосередились на тому, щоб скоротити тривалість підзарядки та дозволити власникам авто з електроприводом проводити менше часу в очікуванні. Так Porsche нещодавно представив прототип електромобіля, здатного заряджатись від станції потужністю 450 кВт, що більш ніж у три рази більше, ніж у відомих своєю ефективністю суперчарджерах Tesla. Завдяки цьому німецькі люксові електричні автомобілі зможуть отримувати заряд, необхідний для подолання 100 км, всього за три хвилини. У BMW обіцяють, що незабаром їхня модель і3 зможе заряджатись від станції потужністю 350 кВт, що дозволить відновлювати заряд батареї від 10% до 80% всього за 15 хвилин. Напруга у 900 Вольт та сила струму в 500 Ампер забезпечують зарядку, яка у 25 000 разів ефективніша, ніж найшвидша з існуючих зарядок для смартфонів.

 

  • Чому необхідно відмовитись від літій-іонних акумуляторів?


Сучасні Li-Ion батареї є відносно доступними та відносно ефективними. Разом з тим, їх виробництво пов’язане зі значними проблемами для навколишнього середовища, хоча це і непомітно для споживачів. Необхідну сировину отримують з шахт, а після закінчення терміну служби батарей вони утилізуються зі значною шкодою для навколишнього середовища. Саме тому гібридні автомобілі на даний момент залишаються найбільш безпечними для екології: з одного боку, вони менше забруднюють повітря, а з іншого – використовують порівняно невеликі акумулятори.

 

Перспективні акумулятори -4
Оренда авто у Львівській області від LeoDrive – це сучасні гібридні кросовери Toyota та завжди якісне обслуговування.