+380739001199

Ваш наступний автомобіль: купівля чи оренда

Все більше людей у всьому світі беруть в довгострокову оренду авто: компанії, які надають такі послуги, постійно збільшують свою питому вагу на ринку.


Щоб зрозуміти наскільки перспективною є оренда автомобілів у розвинених країнах, достатньо знати, що у 2016 році обсяг цього ринку в США оцінювали в 58 мільярдів доларів, а до 2022 року прогнозується його зростання до 125 мільярдів доларів.


Така ситуація склалася тому, що лізинг, як одна з форм оренди, має об’єктивні переваги перед повноцінним володінням транспортним засобом. Швидкий прогрес у автомобілебудуванні, агресивне зростання сегменту гібридних та електромобілів, а також деякі інші фактори лише посилюють дану тенденцію.


Разом з тим, і купівля, і оренда транспортних засобів мають свої переваги, які можуть стати вирішальними для одних та не мати значення для інших користувачів.

 

Ваш наступний автомобіль: купівля чи оренда -1


Переваги купівлі:

  1. Відсутність стресу. Люди, які володіють машиною, менш схильні до переживань з приводу її можливого пошкодження. І хоча страхування при оформленні оренди покриває такі випадки, тривога все одно часто присутня – це особливість місцевого менталітету.
  2. Потрібний автомобіль в наявності. Авто в гаражі чи на стоянці дозволяє скористатись ним в будь-який момент. В прокатних бюро потрібна вам модель може бути відсутня. Прокат (крім лізингу) чи навіть таксі не дозволять скористатися транспортним засобом, якщо потреба у ньому виникла зненацька.
  3. Менша переплата. Можливість продати авто в кінці терміну його використання дозволяє повернути певну частину коштів, що робить купівлю більш вигідною у довгостроковій перспективі. Лізинг, не кажучи вже про оренду авто по оголошеннях, в результаті обходиться дорожче.
  4. Відсутність обмежень. Лізинг часто передбачає ліміти по максимальному пробігу чи інші обмеження. Власники транспортних засобів можуть не перейматись з приводу цього.
  5. Свобода дій. Власник може тюнінгувати машину на свій смак або навіть знищити її. У випадку з орендою це призведе до матеріальних відшкодувань орендодавцю.

 

Ваш наступний автомобіль: купівля чи оренда -2

 

Переваги оренди:

  1. Швидкість пересування. Тривалі поїздки на власному автомобілі виснажують, а пересування поїздом чи літаком може виявитись значно швидшим. Перед тим, як поїхати, наприклад, з Києва в Одесу чи у Львів на машині, розгляньте можливість оренди авто на місці.
  2. Вартість пересування. Лізинг не пов’язаний зі значними витратами, про які часто забувають перед купівлею авто. Серед них ціна самого транспортного засобу, вартість оформлення, страхування, податки, обслуговування, ремонт, зберігання у гаражі або на платній стоянці.
  3. Втрата вартості. При оренді ви не володієте автомобілем, який постійно дешевшає. Протягом одного року після придбання нового авто покупець втрачає близько 20% від суми, залишеної в автосалоні. Прихильники лізингу чи короткострокової оренди машини та повсякденного користування громадським транспортом (в тому числі таксі чи службами на зразок UBER) доводять, що не мати власного автомобіля вигідніше з фінансової точки зору.
  4. Надійність. Лізинг чи подобовий рент, на відміну від придбання, як правило, не пов’язані зі значними стресами: продавці не обдурять, турботи по ремонту завжди лягають на плечі орендодавця, авто не сподобалось чи застаріло – його можна повернути (вивчайте умови договору) та взяти в оренду інше. Хочете спробувати гібридний автомобіль або електрокар – візьміть його в оренду, адже так вийде надійніше та часто дешевше.  У випадку лізингу чи, тим більше, короткострокової оренди ви зможете значно частіше міняти автомобілі, на яких пересуваєтесь. При цьому вища ймовірність, що вони будуть новими чи майже новими, у ідеальному чи близькому до ідеального стані.
  5. Очікування та заощадження. Щоб пересуватись на автомобілі, не обов’язково відкладати кошти протягом кількох років. Навіть купівля в кредит часто вимагає істотного початкового внеску та зв’язує покупця зобов’язаннями як мінімум на кілька років, поки не буде погашений кредит. При бажанні зняти з себе кредитний тягар доведеться продати машину, яка знаходиться у заставі, а до таких варіантів потенційні покупці ставляться насторожено.

 

Компанія LeoDrive пропонує подову оренду гібридних кросоверів Toyota RAV4 у Львові. Для бронювання зателефонуйте нам або завітайте у наш офіс.